Stránky o všem možném

Vítejte

Reklama

E-mailing

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti

Kalendář

Sex a vztahy

Pokud není žena samá modřina a šrám, je pro odborníka těžké určit, zda byla skutečně znásilněna, nebo zda si jen vyřizuje účty například z důvodu nenaplněného očekávání.
Z pohledu křesťanství, kterým jsou naše kultury silně ovlivněny, je provozovaní sexu za účelem jiným než je rozmnožování, hříchem a prostopášností. Stačí si jen vzpomenout velké problémy církve s jakýmikoliv metodami antikoncepce. Sex je tu prostě od toho, aby se lidstvo množilo. Tečka.
Posledni komentare
07.07.2012 10:18:36: Wonderful Web page, Preserve the useful job. Thanks a lot. Also visit my site www.fickenfickenficke...
12.03.2010 13:05:06: Myslím si, že tvrzení že církev je jen pro rozmnožovací sex je naprostá hloupost! A hlavně v dnešní ...
Bod G se nalézá na přední stěně poševní ve vzdálenosti asi 4 - 5 cm od poševního vchodu. Toto místo popsal již před několika desítkami let Ernst Gräfenberg, podle nějž se toto místo označuje právě bod G.
Prý jen třetina žen má při sexu pravidelný orgasmus. Další třetina žen jej někdy má a poslední třetina orgasmus nemá nikdy. Pokud je to pravda, pak je to velice špatná zpráva. Zvlášť, když i orgasmus se dá vcelku jednoduše natrénovat.

Někdy je pro ženu těžké dosáhnout orgasmu. Může být nezkušená ona, partner, nebo oba :). Nejlépe je si o tom promluvit.
Přiblížil se den D. Mazlení už vám nestačí, promluvili jste si o antikoncepci, která je již připravena, máte zajištěné soukromí, správnou atmosféru a oba máte chuť na svoje poprvé. Když v tom se najednou objeví neočekávaný problém...
Jedním z aspektů kultury, které významně ovlivňují standardy fyzické atraktivity, jsou masmédia. Televizní a filmoví herci, modelové a modelky dokonce moderátoři a moderátorky televizních zpráv, ti všichni mají i tendeci přizpůsobovat se určitému vzezření, které je považováno za atraktivní. Herečky dnes chtějí být velmi štíhlé a mít velká ňadra, zatímco herci a mužští manekýni chtějí být urostlí, s ostrými rysy. Média nás denně bombardují stále stejnými stereotypními obrazy toho, co podle nich tvoří fyzickou atraktivitu.
Spousta lidí uvádí jako důvod rozchodu s partnerem třeba nepřekonatelný odpor nebo vzájemné nepochopení. Jak však vyplývá z reprezentativní sexuální studie, již pro časopis Cosmopolitan zpracoval Institut pro výzkum veřejného mínění Gewis, příčina je mnohdy zcela prozaičtější - intimní nesoulad a neuspokojení.
Pravidelný sex posiluje imunitní systém, alespoň u mužů. Vyplývá to ze studie švýcarské Technické univerzity, kterou zveřejnil německý odborný časopis Psychologie Heute ve Weinheimu (Bádensko-Württembersko). Optimální je praktikovat sex dvakrát až třikrát týdně, tvrdí šéf výzkumného týmu Tillmann Krüger.
Jak víme na základě vědeckých výzkumů, mění se s věkem úhel erekce. Proto lze změřením úhlu erekce zjistit biologický věk muže a jeho zdraví.
Mnoho lidí na Západě si dělá starosti kvůli příliš malé frekvenci sexu. Číňanům působí starosti spíše opak, totiž nadbytek sexu. Jelikož ejakulace muže a orgazmus ženy - i když ten v menší míře - oslabují n ledvin (jing), je příliš častý sex považován v čínské medicíně za možnou příčinu chorob.
Doslova senzací se stal objev ruských vědců – fyziologů, kteří odhalili a především v praxi ověřili unikátní, a přitom neuvěřitelně jednoduchou metodu, jak zjistit sexuální orientaci podle prstů na ruce. Metoda umožňuje se stoprocentní přesností určit homosexuální, bisexuální či heterosexuální jedince. Její nespornou výhodou je především to, že si každý může snadno vyzkoušet, k jaké orientaci má vlastně sklony.
Ve speciálních taoistických sexuálních rituálech jsou masírovány, líbány, hlazeny, natírány aromatickými oleji, vzývány očima jednotlivé erogenní zóny ¦ ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček, až se celé tělo ve svém energetickém poli promění v jednu jedinou erogenní zónu.
Posledni komentare
01.05.2007 21:17:27: jo mrdala bych no smiley${1}
01.05.2007 21:16:54: jojo moje erotogenní zóny je kdžy mi kluk laská nossmiley${1}
01.05.2007 21:16:24: jo mrdala bych no smiley${1}
Podle překladů spisů staročínských diagnostických a terapeutických postupů taoistické medicíny existuje ještě jedna naprosto zvláštní metoda ovládání prostaty, kterou může muž používat bez velkých problémů sám. Může totiž pozorováním ejakulace a prohlídkou semene zjistit, zda je jeho prostata nemocná a do jaké míry. Prostata je příslušná pro ejakulaci, a každý problém související s ejakulací souvisí tedy i s prostatou.
Vyskytuje se až u 7-8 neplodných žen bez jiné zjevné příčiny neplodnosti. Spermie, které jsou nositelem poloviny genetické informace a jejich životaschopnost je nutností přirozeného oplodnění, se stále častěji stávají cizorodým materiálem a jsou na své cestě za vajíčkem likvidované imunitním systémem. Nedosáhnou svého cíle a tím pádem nemůže dojít k oplodnění přirozenou cestou. Je nutné použít umělé oplodnění, které v tomto případě také nebývá příliš úspěšné a navíc představuje jistou zátěž pro organizmus ženy.
1  
2  
 
Stránky spuštěny 8.10.2006......................... Součastná velikost stránek je : 101.34MB